Omschrijving
Onder het bewind van Tiberius blijven Romeinen en Germanen een verwoestende oorlog voeren.
Marcus, nog steeds op zoek naar zijn zoon die gegijzeld wordt door de barbaren, sluit zich aan bij de Romeinse troepen onder leiding van Germanicus en heeft nog maar één obsessie: wraak nemen op degene die hij ooit als zijn broer beschouwde en die hem het dierbaarste heeft afgenomen.
Arminius daarentegen, blijft zijn koninklijke ambities najagen. Maar zullen deze ambities verenigbaar zijn met een gezinsleven? Thuenslda zou immers zijn erfgenaam kunnen baren. Voor het eerst riskeert Arminius alles te verliezen... Ver van huis en in de strijd, zal hij in staat zijn zijn dierbaren te beschermen tegen de wraak van degenen die hij verraden heeft?
In dit zevende deel van een spannende saga die zich afspeelt onder het Romeinse Rijk, levert Marini een scenario vol verrassende wendingen, met als extraatje grootse gevechtsscènes.
Reviews
Gemiddelde score 5 / 5
DE ADELAARS VAN ROME (Marini) 2008-2025
Bloedbroeders
Titus Valerius Falco zal de opvoeding van de Germaanse prins Ermanamer er nog wel even bijnemen. Zijn vrouw Albinia is toch ook al een echte Romeinse geworden! Daar hoort alvast een nieuwe naam bij: Ermanamer wordt Gaius Julius Arminius. Nu nog maatjes worden met Marcus, zijn echte zoon. Het zal echter nog even duren voor de twee 'bloedbroeders' zijn, maar onverzoenlijke haat maakt toch plaats voor (tijdelijke) vriendschap. De Romeinen pasten deze methode toe om de onderworpen volkeren blijvend aan Rome te binden, opgevoed als Romeins staatsburger.
Liefde voor een vrouw stelt vriendschap al wel eens op de proef... Priscilla wordt de (verboden) grote liefde van Marcus. Hij moet als een volleerd spion de nakende opstand van de Germanen onderzoeken. Arminius heeft het niet onder de markt met het verenigen van de Germaanse stammen. Gaat hij uiteindelijk toch voor de Germanen kiezen? Vriendschap of verraad, wat zal zijn besluit zijn? Marcus wil absoluut zijn zoon Titus terugvinden en sluit zich aan bij het Romeinse leger van Germanicus. Arminius krijgt ondertussen koninklijke plannen maar wat met zijn zwangere vrouw Thusnelda?
Een opmerking van Morphea houden we indachtig: "Kijk uit met wie je je omringt. Bewonderaars worden snel jaloers." Enrico Marini (De Schorpioen, De Aasgieren, Gipsy) wisselt sensuele tekeningen af met prachtige taferelen van bloederige veldslagen en gevechtsscènes. Historisch blijkt het bovendien allemaal te kloppen. Zodoende weten we al een beetje wat ons te wachten staat. Maar wat kan die man tekenen!
win een cadeaubon ter waarde van €5 Schrijf een review