Signeersessie Baudouin De Ville
Signeersessie Baudouin DeVille
Op zaterdag 23mei komt deze bijzonder populaire tekenaar Baudouin Deville zijn nieuwste strip De Drenkeling van de Thames signeren.
Bestemming Peru is een avontuurlijke klare-lijnreeks uit de jaren 1980, getekend door Baudouin Deville (bekend van de Kathleen Van Overstraeten-albums). De drie verhalen spelen zich af in de jaren 1950 en ademen de sfeer van Blake & Mortimer, met invloeden van Edgar P. Jacobs en Hergé.
Uitgever BD Must bundelt de trilogie nu in één integrale onder de titel De Drenkeling van de Thames, aangevuld met een rijk geïllustreerd dossier van 16 pagina’s. De hardcover handelseditie is gelimiteerd tot 500 exemplaren (49,95 euro).
In het eerste verhaal wordt in Londen (1956) de Incamummie Pachacutec uit het British Museum gestolen, terwijl een man met geheugenverlies aanspoelt aan de Thames. Samen met antropologe Rachel leidt het spoor naar Peru. Het tweede verhaal verplaatst de actie naar Peru en het Amazonewoud, waar het mysterie verder ontspoort met vreemde fenomenen. In het derde avontuur, Atomium 58, duikt een complot van gevluchte nazi-officieren op dat via terreur het Reich wil doen herleven—met het Atomium tijdens Expo 58 als doelwit.
Tussen 14.00 uur en 18.00 uur kan je erbij zijn als je je inschrijft via [email protected] . Beperkt plaatsten en uiteraard voorrang voor de VIP -leden