Omschrijving
Kapitein Marlowe verlaat de psychiatrische inrichting om op een nieuwe missie te vertrekken. Ze betreedt 's werelds grootste kamp voor vluchtelingen, drugshandelaren, hackers en andere terroristen. Als een goede soldaat gehoorzaamt ze zonder na te denken. Maar waarom haat ze de synths en waarom wil het hoofdkwartier zo graag dat zij deze missie aanneemt?
Een onbezonnen soldaat, een diepgewortelde haat voor synths en een sinister plan vormen de hoeksteken van een adembenemende cliffhanger in dit eerste deel.
Jean Pierre Pécau transporteert ons naar een donkere, harde, wanhopige toekomst. Een verhaal dat je de adem ontneemt, maar opgepast want het vertelt zich in twee delen.
Reviews
Gemiddelde score 4 / 5
Als SF fan is de Androiden-reeks geweldig.
Het is ook leuk dat elke strip op zichzelf staat.
Prima reeks en hopelijk komen er nog vele delen.
Cover : 0,4/1 - Tekeningen : 6,0/8 - Scenario : 4,3 - Nagevoel : 1,7/3 - Totaal : 12,4/20
Ik weet niet goed wat ik hiermee moet aanvangen. Het begon goed, een beetje zoals Snake Plissken in de film Escape from New Youk, maar verzandde al snel in een technische mengelmoes waarvan ik niet wist wat mee te doen. Hier zal veel meer in. Misschien moet het nog beteren in het vervolg, ik weet het niet. Ik zal het vervolg wel kopen, maar voorlopig zonder veel goesting
win een cadeaubon ter waarde van €5 Schrijf een review