Thorgal 30

Ik, Jolan

Série Thorgal
Numéro 30
Couverture Hardcover
Langue NL
Scénario Sente Yves
Éditeur Le Lombard
Numéro ISBN 9789055816316
Nombre de pages 48
Date de parution 05-12-2007
Indisponible Prix BD Web: 13,95
Désolé, Ik, Jolan n'est temporairement pas disponible.

Déjà 9 autres lecteurs recherchent également ce titre. Laissez votre adresse e-mail et recevez un e-mail dès qu'il est en stock!

Description

In ruil voor het leven van zijn vader heeft Jolan het zijne beloofd aan de geheimzinnige Manthor, een halfgod die zich bezighoudt met Rode Magie. Thorgal is nu in veiligheid en voor Jolan is de tijd gekomen om zijn schuld in te lossen. Aangekomen in de Tussenwereld wordt de jongeman een toekomst beloofd die past bij zijn afkomst. Maar om de lessen van Manthor te verdienen, zal hij met succes de weg van de beproevingen moeten afleggen! De voorwaarde is duidelijk: 'Slechts twee voeten mogen de Drempel van de Inwijding betreden. Niet tien, niet acht, niet zes of vier. Niet één. Slechts twee.' Er zijn namelijk meer gegadigden voor de titel van Uitverkorene.
Découvrez aussi Voir la série entière
Prix BD Web: 9,99
Disponible de suite
Prix BD Web: 13,95
Indisponible
Prix BD Web: 9,99
Disponible de suite
Prix BD Web: 17,99
Disponible de suite
Prix BD Web: 17,99
Disponible de suite
Prix BD Web: 9,99
Disponible de suite
Prix BD Web: 9,99
Disponible de suite
Prix BD Web: 13,95
Indisponible

Avis

Score moyen 5 / 5
Score:
5/5
Par: Igor le 01 janvier 1970

Het is weer wat mij betreft een geweldig vervolg van het vorige deel, dit is pas het tweede deel met die nieuwe tekenaar maar het heeft zeker wat. Ik kan niet wachten op het vervolg.

Score:
5/5
Par: Dink le 01 janvier 1970

Er is geen nieuwe tekenaar, hij gebruikt vanaf nr 29 gewoon zijn nieuwe stijl (volledig geschilderd, dacht ik), maar het is nog steeds Rosinski. Het is de scenarist die veranderd is. Ik vond het ook zeker een geslaagd album!

Donnez votre avis &
tentez de gagner un chèque cadeau d'une valeur de €5
Rédiger un avis