De laatste jacht (Het verloren godenwapen 3) - stripverhaal bestellen


Dit is de uitgebreide fiche voor de strip De laatste jacht.
klik op de knop "plaats in winkelwagentje" om deze strip te bestellen.
 
De laatste jacht (avontuur) stripboek De laatste jacht
De laatste jacht toevoegen aan mijn winkelwagentje ...
Een geweldige nieuwe avonturenserie in de traditie van Pirates of the Caribbean en Schateiland, geschreven door David Muñoz. Entertainment van de bovenste plank, schitterend geïllustreerd door Tirso, tekenaar uit de dynamische Spaanse school. Voor de liefhebbers van Long John Silver en Drakenbloed.
 
Trefwoord: avontuur
Verlanglijstje of deel op VOORRADIG BIJ DARK DRAGON BOOKS *
 

Ook uit de reeks Het verloren godenwapen ...


 
De bloederfenis stripboek
€ 8.50 De bloederfenis toevoegen aan mijn winkelwagentje ...
Het door God verlaten leger stripboek
€ 8.50 Het door God verlaten leger toevoegen aan mijn winkelwagentje ...
     
 

 
 

Wat is uw mening over De laatste jacht?


Wij lezen met veel plezier wat u zelf vond van De laatste jacht. Geef hieronder uw mening en deel deze met ons en de andere bezoekers van onze online stripwinkel. Bovendien verloten wij onder de ingestuurde meningen maandelijks een cadeaubon ter waarde van 50 euro!
Naam (*)
E-mail (*)
Mening (*)
Min. 200 tekens
Score (*)
Hoe meer sterren u geeft, hoe beter u het vond
Hertyp de hiernaast afgebeelde code (*)
Mijn bestellingen opvolgen 
Hoe bestellen? Voorwaarden Vraag en antwoord Over Stripweb E-mail Stripweb Winkelwagentje
Stripreeksen
Auteurs
Uitgeverijen
Kan u niet kiezen?
Diversen
» US comics bestellen
» Nieuwe stripverhalen
» Wordt verwacht
» Koopjes
» Aanbiedingen
» Merchandise
» Boeken
» Stripboeken top 10
Index
* Volgens de laatste stocklijst
Blijf op de hoogte van nieuwe strips
via onze 14-daagse ,
Gewijzigde verzendkosten Nederland: 5.99 euro of minder per zending!
Stripweb.be cadeaubon
“Vlotte regeling en snelle verzending van goed verpakte strips, voor herhaling vatbaar.”
Johny