Description
Première partie d'un diptyque aventureux rempli de dangers pour deux femmes entreprenantes. Par l'auteur de La Femme à l'Étoile.
Savoie, 1920. Blanca et Pauline ont vu leurs maris revenir miraculeusement indemnes de la guerre, mais leur bonheur fut de courte durée et ils sont morts peu de temps après. Les deux femmes décident de prendre leur destin en main et de quitter leur village. La grande aventure commence : un voyage inévitable de transition, semé d'obstacles, vers une libération sociale et humaine.
Avis
Score moyen 5 / 5
Ten eerste
de verzorging verzending door jullie klasse en als verzamelaar gewaardeerd dat het zo goed verpakt is dat beschadiging gelukkig niet voorkomt????????
Savoie, 1920. Nadat Blanca en haar schoondochter Pauline hun mannen hebben verloren door een lawine besluiten ze de marskramershandel van de familie voort te zetten. Dat is not done in die tijd: veel te zwaar werk voor vrouwen. Ze nemen de jeugdige Florentin, die zijn ouders heeft verloren, met zich mee.
De door de oorlog getekende soldaat Félix Arpin begint het trio lastig te vallen. Hij beweert dat Blanca’s man in de oorlog een deal met hem gemaakt heeft over een waardevol item, en blijft het trio achtervolgen op hun zware pad door de sneeuw.
Een verhaal over sterke vrouwen die zich niet laten kisten door de geldende normen. Het trio reisgezellen moet het nodige ondergaan en dat ga je als lezer ook voelen. Pastor heeft hiermee een ingetogen drama gemaakt, dat hij met fijnbesnaarde tekeningen aan het papier heeft toevertrouwd. Zijn expressieve stijl is prachtig: krachtige gezichten, overweldigende besneeuwde landschappen. Ik kijk uit naar het slot van dit tweeluik! Martijn Douma www.striptip.nl
tentez de gagner un chèque cadeau d'une valeur de €5 Rédiger un avis