Super Sukkel tegen dokter Gom-Kont

Numéro 2
Nombre de pages 62
Dimensions 148 mm x 226 mm
Poids 280
Date de parution 14-02-2024
Disponible de suite Prix BD Web: 12,99

Description

Prima instapstrip voor jongens en meisjes vanaf 8 jaar...

Voor fans van Dog Man en Het leven van een loser

Maak kennis met Max, de superheld uit de nieuwe graphic novel-serie Super-Sukkel!

 

Max is misschien een beetje een nerd, maar dankzij zijn magische potlood, waarmee hij tekeningen tot leven kan brengen, is hij verre van een gewone sukkel. Kijk uit, boeven en slechteriken... hier komt SUPER-SUKKEL!

 

Kato, het coole nieuwe meisje op school, heeft Max overtuigd om een schurkenbestrijder te worden. Daardoor heeft hij niet alleen een massa fans, maar meteen ook een aartsvijand: dokter Gomkont, een gemene superwetenschapper die met zijn bolle achterwerk voorwerpen kan uitgommen.

 

Max' grootste fan is zijn kleine broertje Sem en hoewel hij zelf geen superkrachten heeft, is Sem wel vastbesloten om Max te helpen dokter Gomkont te bestrijden. Maar Max wil absoluut niet dat een stom, klein kind hem volgt!

 

Dit hilarische avonturenverhaal is het tweede deel van de Super Sukkel-serie van de bekroonde auteur en illustrator Jess Bradley. Een hilarische graphic novel in full-color, perfect voor lezers vanaf 8 jaar.