Mercy Deel 3 (Mercy 3) - stripverhaal bestellen


Dit is de uitgebreide fiche voor de strip Mercy Deel 3.
klik op de knop "plaats in winkelwagentje" om deze strip te bestellen.
 
Mercy Deel 3 (horror, fantasie, thriller, gothisch) stripboek Mercy Deel 3
  • » Mercy 3
  • » Auteur(s): Mirka Andolfo
  • » Uitgeverij: Dark Dragon Books
  • » ISBN-nummer: 9789463737210
  • » Cover: Softcover (SC)
  • » Taal: Nederlands
  • » Pagina's: 64
  •  
  • Normale adviesprijs: € 9.95
  • Stripweb.be prijs: € 9.45
Mercy Deel 3 toevoegen aan mijn winkelwagentje ...
Tijd voor de ontknoping. Gebeurtenissen komen tot een hoogtepunt in Woodsburgh: ieder zal een confrontatie moeten aangaan met zijn eigen demonen. Tussen spanning en plotwendingen is de enige zekerheid dat de goeden zullen winnen. Maar wie zijn uiteindelijk de goeden? Je kunt er zeker van zijn dat de explosieve finale van de Mercy-trilogie je meer dan eens zal verrassen...

Mirka Andolfo presenteert een sensuele victoriaanse gotische horror over anders zijn, verdoemenis, verlossing en wat het betekent om een monster te zijn. En dat in een horrorverhaal dat perfect is voor fans van Penny Dreadful, Crimson Peak, The Alienist en Dark Shadows.
 
Trefwoorden: horror fantasie thriller gothisch
Verlanglijstje, leeslijst of deel op VOORRADIG BIJ DARK DRAGON BOOKS *
 

Ook uit de reeks Mercy ...


 
Mercy Collector Pack stripboek
€ 28.45 Mercy Collector Pack toevoegen aan mijn winkelwagentje ...
Mercy Promopakket stripboek
€ 25.95 Mercy Promopakket toevoegen aan mijn winkelwagentje ...
Mercy Deel 1 stripboek
€ 9.45 Mercy Deel 1 toevoegen aan mijn winkelwagentje ...
Mercy Deel 2 stripboek
€ 9.45 Mercy Deel 2 toevoegen aan mijn winkelwagentje ...
 
 

 
 

Wat is uw mening over Mercy Deel 3?


Wij lezen met veel plezier wat u zelf vond van Mercy Deel 3. Geef hieronder uw mening en deel deze met ons en de andere bezoekers van onze online stripwinkel. Bovendien verloten wij onder de ingestuurde meningen maandelijks een cadeaubon ter waarde van 50 euro!
Naam (*)
E-mail (*)
Mening (*)
Min. 200 tekens
Score (*)
Hoe meer sterren u geeft, hoe beter u het vond
Hertyp de hiernaast afgebeelde code (*)
Mijn bestellingen opvolgen 
Hoe bestellen? Voorwaarden Vraag en antwoord Over Stripweb E-mail Stripweb Winkelwagentje
Stripreeksen
Auteurs
Uitgeverijen
Kan u niet kiezen?
Diversen
» FR strips op BDweb!
» US comics & manga
» Nieuwe stripverhalen
» Top 10 december
» Wordt verwacht
» Koopjes
» Aanbiedingen
» Merchandise
» Boeken
Index
* Volgens de laatste stocklijst
Blijf op de hoogte van nieuwe strips
via onze 14-daagse ,
De man in de schaduw - Gelimiteerde Stripweb versie
Gratis verzending bij elke bestelling in België en Nederland vanaf 49 euro!
“Wat een verzorgde verpakking zeg! Geeft vertrouwen om duurdere strips aan te kopen, jullie horen nog van mij, ben grote stripliefhebber”
Chris V.