Het Verval Boek 2 (Het Verval 2) - stripverhaal bestellen


Dit is de uitgebreide fiche voor de strip Het Verval Boek 2.
klik op de knop "plaats in winkelwagentje" om deze strip te bestellen.
 
Het Verval Boek 2 (pandemie, virus, thriller) stripboek Het Verval Boek 2
  • » Het Verval 2
  • » Auteur(s): Jared Muralt
  • » Uitgeverij: Silvester
  • » ISBN-nummer: 9789463068017
  • » Cover: Hardcover (HC)
  • » Taal: Nederlands
  • » Pagina's: 80
  •  
  • Normale adviesprijs: € 49.95
  • Stripweb.be prijs: € 47.45
Het Verval Boek 2 toevoegen aan mijn winkelwagentje ...
pre order

Verzamelaars en liefhebbers van het werk van Jared Muralt willen deze Collectors Edition ­absoluut niet missen!

- Luxe hardcover 'Het verval' deel 2 met speciale covertekening
- Linnen rug
- Schetsdossier met achtergrondinformatie
- 1 door Jared Muralt gesigneerde A4 ex-libris
- oplage 100 exemplaren, OP=OP!

-----------------------

Nadat hij net zijn vrouw heeft verloren moet Liam, vader van twee kinderen, toekijken hoe de wereld door een ongekende gezondheidscrisis in een neerwaartse spiraal en onherroepelijk verval raakt. Terwijl het land op instorten staat wordt hij geconfronteerd met onverwachte gevaren en moet hij er alles aan doen om zijn dierbaren te beschermen.

In deze internationaal geprezen serie vertelt Jared Muralt niet alleen het verhaal van één gezin dat worstelt om te overleven, maar werpt hij ook een kritische blik op de mensheid en de drijfveren die tot deze apocalyps hebben geleid.

Het verval is een aanrader voor liefhebbers van Gung Ho en Walking Dead.
 
Trefwoorden: pandemie virus thriller
Verlanglijstje, leeslijst of deel op VOORRADIG BIJ SILVESTER *
 

Ook uit de reeks Het Verval ...


 
Het Verval Boek 1 stripboek
€ 47.45 Het Verval Boek 1 toevoegen aan mijn winkelwagentje ...
Het Verval Boek 2 stripboek
€ 23.70 Het Verval Boek 2 toevoegen aan mijn winkelwagentje ...
Het Verval Boek 1 stripboek
€ 18.95 Het Verval Boek 1 toevoegen aan mijn winkelwagentje ...
   
Mijn bestellingen opvolgen 
Hoe bestellen? Voorwaarden Vraag en antwoord Over Stripweb E-mail Stripweb Winkelwagentje
Stripreeksen
Auteurs
Uitgeverijen
Kan u niet kiezen?
Diversen
» FR strips op BDweb!
» US comics & manga
» Nieuwe stripverhalen
» Top 10 december
» Wordt verwacht
» Koopjes
» Aanbiedingen
» Merchandise
» Boeken
Index
* Volgens de laatste stocklijst
Blijf op de hoogte van nieuwe strips
via onze 14-daagse ,
De man in de schaduw - Gelimiteerde Stripweb versie
Gratis verzending bij elke bestelling in België en Nederland vanaf 49 euro!
“Vorige week in goede orde de strip Eldorado ontvangen met prachtige dedicace. Bijzonder fraai! Maar waar jullie vooral complimenten voor verdienen is dat deze bestelling separaat van de rest is verstuurd, dit door de langere verwerkingstijd. Ik had mij kunnen voorstellen als jullie daar mee gewacht hadden. Naast de dus tot tweemaal toe gedegen verpakking, werden de toch al gematigde verzendkosten slechts éénmaal in rekening gebracht. Dank en hulde voor deze ongelooflijke klantvriendelijke service!!”
Hans B.