 |
Het Aquila netwerk
|
Detective. Spion. Moordenaar. Held of schurk - dat hangt af van de opdrachtgever ... April 1917. De oorlog woedt in heel Frankrijk. In Parijs probeert de oppositie onder aanvoering van Georges Clemenceau de regering Caillaux te laten vallen ... Silas Corey, voormalig reporter, agent van het Deuxième Bureau, detective en avonturier met veel vrije tijd, wordt door Clemenceau aangeworven om een verdwenen journalist op te sporen, die bewijzen zou hebben verzameld waaruit het verraad van de premier blijkt.
Corey heeft geen trek in de opdracht en verkoopt zijn diensten meteen aan het Deuxième Bureau en aan madame Zarkoff, de waperhandelaar die in de zaak verwikkeld is. Verzekerd van een drievoudige gage gaat Corey op zoek naar de journalist. Weldra kruist hij het pad van de geduchte spion Aquila die de operaties van de Kaiser in Frankrijk leidt... De afloop van de oorlog zou heel goed kunnen afhangen van het resultaat van zijn onderzoek. Maar is er eigenlijk wel iemand die weet voor wie Silas Corey echt werkt?
Fabien Nury en Pierre Alary, respectievelijk scenarist van Er was eens en tekenaar van Belladonna, scheppen met dit eerste tweeluik een personage met klasse, arrogantie en zwier, een oplichter die heerlijk is om te haten ... Het stripevenement van 2013! |
DEZE TITEL IS MOMENTEEL NIET MEER BESTELBAAR
Reeds 3 andere lezers zijn ook op zoek naar deze titel. Vul hieronder uw e-mailadres in, zodat wij ook u kunnen verwittigen van zodra Het Aquila netwerk opnieuw beschikbaar is. |
|
|
 |
|
Wat is uw mening over Het Aquila netwerk?
Wij lezen met veel plezier wat u zelf vond van
Het Aquila netwerk. Geef hieronder uw mening en deel deze met ons en de andere bezoekers van onze online stripwinkel. Bovendien verloten wij onder de ingestuurde meningen maandelijks een cadeaubon ter waarde van 50 euro!